Nagie z Natury rodzi się z misją bycia w Polsce pionierem w dziedzinie promowania odpowiedzialnych i zrównoważonych zakupów produktów ekologicznych na wagę. Eliminując opakowania większości z produktów powodujemy zmniejszenie ogromnej ilości odpadów wytwarzanych rocznie w naszym kraju oraz redukcję kosztów odczuwalną dla Waszych kieszeni.

W naszych sklepach możecie znaleźć prawie wszystko. Uważamy, że posiadanie wielu marek oraz opakowań dla tego samego typu produktów nie jest konieczne. Dlatego w NAGIE znajdziecie certyfikowane, w 100% ekologiczne produkty na wagę, bez opakowań, zdjęć, marek czy kolorowych, sztucznych pudełek.

Tutaj będziecie mogli poczuć zapach, dotknąć i zobaczyć produkt w jego naturalnej formie, ponieważ wierzymy, że żywność powinna być zaprezentowana w sposób najbardziej zbliżony do tego, jaki oferuje nam natura. Dlatego nasze produkty są NAGIE. NAGIE Z NATURY.

Nie bój się, przyjdź i spotkaj się z nami !! Nie jesteśmy i nie chcemy być kolejnym sklepem ekologicznym o wygórowanych cenach. Nasze przystępne ceny nie mają żadnych tajemnic …ominęliśmy wszystkich możliwych pośredników i zredukowaliśmy koszty w taki sposób, aby zaoferować Ci to co najlepsze w bardzo konkurencyjnych cenach.

Czekamy na Ciebie!