NASZE SKLEPY

W naszych sklepach znajdziesz 100% produkty ekologiczne z certyfikatem.

Ponieważ wytwarzanie tych produktów jest bardziej skomplikowane, zazwyczaj ich cena jest nieco wyższa niż w przypadku produktów konwencjonalnych. W NAGIE dostosowaliśmy ceny aby były dokładnie takie same, a nawet niższe, od tych które znamy z supermarketów. Jesteśmy pewni, że kiedy je poznasz staniesz się tak samo uzależniony od produktów organicznych, jak my.

Ponadto chcemy aby nasze sklepy były miejscem gdzie odkryjesz nowe, wartościowe składniki lub znajdziesz takie, które już znasz, ale lepszej jakości.

W NAGIE mamy “prawie wszystko”… od świeżych produktów spożywczych typu “homemade” wykonane w naszym sklepie i tylko z własnych składników, takich jak mleka roślinne, zdrowe ciasteczka lub świeże soki, po szeroką gamę mąki, ziaren, makaronów, ryżu, przypraw, zbóż, nasion… a nawet oleje, miody i syropy, również na wagę! Mówimy, że mamy „prawie wszystko”, ponieważ według naszej wegańskiej / wegetariańskiej filozofii nie znajdziesz u nas mięsa ani ryb, tylko inne produkty pochodzenia zwierzęcego, takie jak świeże jaja z gospodarstw ekologicznych (owowegetarianie) lub miód.

Jeżeli nie możesz przyjść do nas osobiście, możesz zrobić zakupy w sklepie online. Oferujemy również możliwość przygotowania Twoich zakupów, jeżeli nie masz na to czasu. Zostaw nam listę w sklepie przed pójściem do pracy, a my przygotujemy wszystko do Twojego powrotu :)