DLACZEGO NA WAGĘ?

W NAGIE chcemy przywrócić dawną tradycję zakupu produktów na wagę. Uważamy, że takie doświadczenie jest bardziej wiarygodne i przyczynia się się do używania mniejszej ilości opakowań z tworzyw sztucznych.

Możesz obsłużyć się sam, lub poprosić abyśmy zrobili to za Ciebie, ale najważniejsze, że możesz przynieść z domu swój własny pojemnik i napełnić go u nas.

Za każdym razem gdy tak zrobisz, dostaniesz zniżkę, a jeśli kiedyś zapomnisz o pojemniku lub złożysz nam niespodziewaną wizytę nie martw się, do Twojej dyspozycji mamy papierowe torby oraz szklane opakowania wielokrotnego użytku.

U nas możesz kupić to, czego szukasz i w ilości, która jest Ci potrzebna. Od zaledwie 5g tej przyprawy na specjalne okazje, do 5kg ryżu, na którego punkcie zwariowała cała Twoja rodzina.

Wierzymy w ideę odpowiedzialnej konsumpcji. Kupując dokładnie taką ilości produktu jaką potrzebujesz, nie marnujesz jedzenia. Kupujesz tyle ile zjesz i dzięki temu unikasz marnotrawienia żywności i produkowania niepotrzebnych odpadów.

W miarę możliwości zrezygnowaliśmy z opakowań naszych produktów, przyczyniając się tym do zrównoważonego rozwoju środowiska, eliminując niepotrzebne odpady, które zaśmiecają nasze morza i podnoszą ceny produktów.

Kupowanie na wagę, oprócz tego, że jest tańsze, promuje zdrowe i urozmaicone odżywianie, pozwalając poznać smak wielu produktów w małych dawkach.

W naszych sklepach znajdziesz różne nasiona, orzechy, mąki, zboża, ryż i wiele innych produktów z dokładnym opisem ich pochodzenia, zawartością alergenów oraz wartości odżywczych.

A wszystko to w miejscu urządzonym z dużą dozą miłości, abyś czuł się jak u siebie w domu.

Zapraszamy do nas!